بوسیدن درمانی پرونده پزشکان بیماری کلاهبرداری

بوسیدن: درمانی پرونده پزشکان بیماری کلاهبرداری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کمیسیون امنیت ملی بازی ملی‌پوشان فوتبال برابر تیمی از رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بازی دو ملی‌پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر تیم فوتبال باشگاهی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

کمیسیون امنیت ملی بازی ملی‌پوشان فوتبال برابر تیمی از رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

کمیسیون امنیت ملی بازی ملی پوشان فوتبال برابر تیمی از رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

عبارات مهم : امنیت

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بازی دو ملی پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر تیم فوتبال باشگاهی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس صبحگاه امروز در جلسه فوق العاده خود قبل از ورود به بررسی شرح طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، به بررسی تحولات اخیر پرداخت و بعد از مطرح شدن عنوان قرار گرفتن دو ورزشکار ایرانی در قالب کلوب های خارجی در برابر تیم ورزشی رژیم صهیونیستی، حرکت این دو ورزشکار را محکوم کرد.

کمیسیون امنیت ملی بازی ملی‌پوشان فوتبال برابر تیمی از رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی بازیکنان تیم فوتبال پانیونیوس یونان هفته گذشته برابر تیم مکابی رژیم اشغالگر قدس در قالب بازی های مقدماتی لیگ اروپا بازی کردند.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این جلسه تاکید کرد که همه ورزشکاران و قهرمانان به نام کشور با قرار گرفتن در برابر ورزشکاران رژیم غاصب اشغالگر، کودک کش، متجاوز و جنایتکار به مدال های رنگارنگ و مقامات ورزشی دنیا و جایگاه های قهرمانی پشت پا می زنند. آن هم به علت احترام به حقوق بشر و حمایت از همه مظلومانی است که مورد ظلم رژیم نامشروع صهیونیستی از غزه تا لبنان قرار می گیرند. این اقدام جای تقدیر و تقدیر دارد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بازی دو ملی‌پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر تیم فوتبال باشگاهی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

پذیرفتن بازی در برابر ورزشکاران رژیمی که جز اشغال، آدم کشی، تجاوز و خیانت در تاریخ بشر ارمغان دیگری جهت بشریت نداشته هست، بی احترامی به حقوق هزاران شهید و آواره و آسیب دیده از رژیم غاصب صهیونیستی هست. لذا قطعا مسئولان ذی ربط در این راستا کارها و تصمیمات مورد نیاز را اتخاذ خواهند کرد.

همچنین در این جلسه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس وارد بررسی شرح طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه شدند که با توجه به ارسال پیشنهادات متعدد و سازنده از سوی دستگاه های مختلف، کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس و نمایندگان مقرر شد که ادامه پیگیری و بررسی طرح به جلسه بعدی موکول شود.

در ابتدای جلسه نیز بروجردی مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گزارشی از سفرش به ترکیه، قطر و عمان ارائه کرد و ضمن بحث و بررسی اطراف روابط کشور عزیزمان ایران و ترکیه و همچنین روابط کشور عزیزمان ایران و همسایگان تاکید کرد که اصلاح مناسبات و بهره وری از ظرفیت متقابل همسایگان و روابط متقابل، نقش محوری در سیاست خارجی و دیپلماسی عمومی دارد.

کمیسیون امنیت ملی بازی ملی‌پوشان فوتبال برابر تیمی از رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

واژه های کلیدی: امنیت | خارجی | سیاست | فوتبال | کمیسیون | صهیونیستی | رژیم صهیونیستی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs