بوسیدن درمانی پرونده پزشکان بیماری کلاهبرداری

بوسیدن: درمانی پرونده پزشکان بیماری کلاهبرداری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «قدم‌های شیرین» جلوی دوربین می‌رود

فریدون نجفی کارگردان سینما قصد دارد «قدم های شیرین» را آخرهای خردادماه در جنوب کشور بسازد. 

«قدم‌های شیرین» جلوی دوربین می‌رود

«قدم های شیرین» جلوی دوربین می رود

عبارات مهم : داستان

فریدون نجفی کارگردان سینما قصد دارد «قدم های شیرین» را آخرهای خردادماه در جنوب کشور بسازد.

فریدون نجفی کارگردان فیلم سینمایی «اسکی باز» در گفتگو با مهر راجع به وقت اکران این اثر گفت: طبق گفتگوهای انجام شده، احتمالا این فیلم در پاییز امسال اکران شود البته پیش از این از سوی مدیران اعلام شده است بود که شرایط خوبی جهت اکران این فیلم و چند فیلم دیگر فراهم می شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. از همین رو با تلاش های محمد احمدی تهیه کننده «اسکی باز» تلاش می کنیم آن را در فصل بازگشایی مدارس به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه بعد از ساخت «اسکی باز» جهت ساخت یک فیلم دیگر به بنیاد سینمایی فارابی مراجعه کرده، ولی جوابی دریافت نکرده هست، عنوان کرد: سال گذشته قرار بود با همکاری بنیاد سینمایی فارابی فیلم سینمایی «دختر ناخدا» را با عنوان کودک بسازم ولی این اتفاق نیفتاد. با توجه به اوضاع سینمای کودک هم این روزها سرمایه گذاران کمتر به این نوع آثار جهت برای سرمایه گذاری میل به نشان می دهند. از همین رو من به فیلمسازانی که سینمای کودک را کنار گذاشته اند و دیگر فیلمی در این حوزه نمی سازند، حق می دهم.

«قدم‌های شیرین» جلوی دوربین می‌رود

نجفی با اشاره به دیگر فعالیت هایش اظهار کرد: قصد دارم آخرهای خردادماه با پروانه ساخت ویدیویی فیلمی هنر و تجربه ای با نام «قدم های شیرین» بسازم که البته به احتمال زیاد نام این فیلم عوض کردن می کند.

وی ضمن بیان این مطلب که مشغول مشورت با بازیگران جهت حضور در این فیلم هست، توضیح داد: «قدم های شیرین» موقعیت جغرافیایی خاصی دارد و در محیط زیست بکر جنوب کشور فیلمبرداری می شود این را هم باید عنوان کنم که قصد دارم این فیلم را با بودجه شخصی بسازم.

فریدون نجفی کارگردان سینما قصد دارد «قدم های شیرین» را آخرهای خردادماه در جنوب کشور بسازد. 

نجفی در آخر راجع به عنوان این فیلم گفت: «قدم های شیرین» موضوعی اجتماعی دارد و در آن یک داستان از زوایا و به شیوه های متفاوت روایت می شود. در واقع ما در تلاش هستیم ساختار و داستان این فیلم کلیشه ای نباشد بلکه تازه و خاص باشد.

واژه های کلیدی: داستان | سینمای | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs